Різне

Рецепт суші в домашніх умовах рецепт з фото . Рецепти з фото прості і смачні, Kulbar.

18.09.2016

Рецепт суші в домашніх умовах

А А А

Привіт дорогі читачі мого скромного блогу.

Цікаво хто з вас любить суші? Я раніше їх особливо не любила, зараз їм під настрій, і то коли брат приготує. В останній раз ми з братом робили разом суші-роли, потім вдало з дітьми їх з’їли. Сказати вам чесно приготувати суші в домашніх умовах не так вже й важко.

Суші в домашніх умовах звичайно відрізняється від тих, що вам подадуть в ресторані, але не завжди є можливість піти в ресторан, а суші-то хочеться.

Приготування:

1. Для початку нам потрібно відварити рис. Ми варили рис звичайним способом, як звикли. Тільки, для того, щоб рис був смачним його потрібно гарненько промити у воді.

2. Далі беремо килимок для скручування суші і на нього викладаємо водорость норі в яку загортають суші. Вона такого майже чорного кольору, хоча якщо придивитися вона здається темно-зеленого кольору.

3. На водорость норі викладаємо теплий рис. Якщо візьмете охолоджений рис для суші, то скрутити суші-роли буде набагато важче, і взагалі вони будуть розвалюватися. Рис як-би трохи притискаємо до водорості, щоб рис покривав всю водорість.

4. В серединку довгою смужкою викладаємо шматочки копченої червоної риби, порізаної на тонкі довгі смужки, і зверху копченої рибки викладаємо, також тонко і довгими смужками, порізаний огірок, попередньо з огірочка знімаємо шкірку. Також можна взяти авокадо.

5. Починаємо скручувати наші суші. Робимо це акуратно, але щоб вони мали форму прямокутника. Мій брат скручує їх прямокутником, придавлюючи зверху і роблячи як би такі рівні поверхні. У розрізі потім суші-роли дуже красиво виглядають.

6. Відкладаємо готові суші в бік, нехай почекають поки ми скрутимо інші суші.

7. Також ми робили з братом перевернуті суші, коли водорость норі всередині. Дивіться на фото суші. Для перевернутих суші: ми виклали на рис водорость норі, перевертаємо її так, щоб рис був знизу килимка, а норі були вгорі. І починаємо точно також, як і до цього — скручувати суші-роли килимком.

Ну мабуть я розповіла вам наш варіант рецепту суші в домашніх умовах, і настала черга все це порізати. Для розрізання суші на рівні красиві шматочки нам знадобитися супер гострий ніж, розрізаємо суші. Кожен шматочок суші приблизно 3,5-4 див.

На суші ми з братом витратили 5 аркушів водоростей. З кожного листочка водоростей виходить приблизно 5 суші. Упаковки водоростей норі вам вистачить на кілька разів приготування суші.

Ну, а тепер наливаємо у пиалочку соєвий соус, беремо китайські палички, маку суші в соєвий соус і відправляємо нашу вкуснотищу в рот. Уммммммммм. Насолоджуємося смачними суші, що ми приготували в домашніх умовах.

Суші домашніх умовах фото

Ну, а якщо ви не любите суші, то вам краще тоді з’їсти оселедець під шубою — ось це по-русски!

Короткий опис статті: як приготувати суші в домашніх умовах Рецепт суші в домашніх умовах рецепт з фото Рецепт суші в домашніх умовах рецепт з фото,суші-роли в домашніх умовах,суші в домашніх умовах

Джерело: Рецепт суші в домашніх умовах рецепт з фото | Рецепти з фото прості і смачні — Kulbar.uk

Також ви можете прочитати